Šaman

Z Quadcore Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Šaman

Šamani Léčitele jsou nepostradatelní pro každou bojovou skupinu. Svým kouzlem Léčit dokáží vyléčit i toho, komu dýchá smrt na paty. Jeho buffy Běžet a Útok+ dodají každému potřebou rychlost a sílu. Aby se dokázal také ubránit svým nepřátelům používá Bleskový dráp, Bleskový vrh a Zaříkat blesk. Šamani s Dračí mocí jsou taktéž nepostradatelní pro každou skupinu. Jeho kouzla Pomoc draka, Zrcadlit a Požehnání přidají zázračné bonusy, s kterýmy vás jen tak nikdo nezabije. Na své ubránění používá Létající talisman, Řev draků a Střílení na draky. Pokud jste zvolili tuto postavu šamana tak je asi nejlepší navýšit VIT a INT, posléze se zaměřit na POH. Šamany lze rozdělit na dva základní a velmi rozdílné typy:

Samani.png

Šaman - léčitel

Vyznačuje se svým speciálním efektním kouzlem " Ošetřit", pomoci tohoto kouzla se z léčitele stává nepostradatelný ve skupině, jeho buffy na rychlost útoku, sílu útoku, rychlost pohybu sice nejsou tak silné, ale léčení mu stačí. Léčitel není moc vhodná postava k útoku a samoexpení, proto se dá užít pouze ve skupině.Pokud jste si zvolili postavu šamana tak nejlepší možná kombinace tělesných vlastností je naplnit si INT a potom hned VIT.

Kouzla

Běžet
Bleskový dráp
Bleskový vrh
Ošetřit
Útok+
Zaříkat blesk


PvP - postup přidávání kouzel: Ošetřit > Bleskový vrh > Zaříkat blesk > Běžet > Útok+ > Bleskový dráp.

PvM - postup přidávání kouzel: Ošetřit > Zaříkat blesk > Běžet > Bleskový vrh > Útok+ > Bleskový dráp .


Nastavení vlastností těla [ VIT,INT,SIL,POH > 100%,100%,40%,100%]

Šaman - dračí moc

Šaman s dračí mocí je přesně ta sexy postava s pořádným útokem, ano i tak se dá dračí šaman nazvat. Jeho přednější kouzla jsou Řev draků, Střílení na draky. Dračí šaman se vyznačuje velice silnými buffy, především kouzlo " Pomoc draka" dokáže hráči nahnát takový počet kritických útoků že je s nepřítelem ámen hned.

Kouzla

Létající talisman
Pomoc draka
Požehnání
Řev draků
Střílení na draky
Zrcadlit


PvP - postup přidávání kouzel: Pomoc draka > Řev draků > Střílení na draky > Létající talisman > Zrcadlit > Požehnání.

PvM - postup přidávání kouzel: Pomoc draka > Řev draků > Požehnání > Střílení na draky > Zrcadlit > Létající talisman.

BUFF - postup přidávání kouzel: Pomoc draka > Požehnání > Zrcadlit > Řev draků > Střílení na draky > Létající talisman.


Nastavení vlastností těla [ VIT,INT,SIL,POH > 100%,100%,40%,100%]Uvedené postupy jsou pouze orientační, vždy záleží pouze na vás zda-li se jimi budete řídit, nebo si půjdete svou cestou.

Citováno z „?title=%C5%A0aman&oldid=19797
Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Nástroje