Ninja

Z Quadcore Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Ninja

Kdo to jsou Ninjové? Ninjové jsou bojovníci, kteří svou rychlostí a statností jsou mistry svého umění. Specializují se na boj z blízka a boj na dálku.

Ninjové na boj z blízka díky svým schopnostem dokáží v boji zmizet a poté udeřit smrtelný zásah. K tomu jim slouží zamaskování a léčka. Jejich bleskový útok zabije každého protivníka, který se snaží utéct. Nesmíme zapomenout na Víření kordů kde rozkmitáte dýky kolem nepřátel a poté Jedovatý oblak, kterým nakazíte nespočet nepřátel. Ninjové na dálku používají výhradně svůj luk. Tak jako jejich bratři na blízko mají svá silná kouzla. Ohnivý šíp, Otrávený šíp a Opakované výstřely. Těmito kouzly uštědříte svému protivníkovi kritický zásah. Když potřebují z boje rychle zmizet, jejich našlapování po lehoučku jim přidá velkou rychlost a poté se rychle vrátí a vystřelí Smršt šípů. Pokud jste zvolili postavu ninji tak je asi nejlepší navýšit VIT a POH, posléze se zaměřit na SIL. Ninjové se dělí na dva základní a velmi rozdílné typy.

Ninjové2.png

Ninja - boj na blízko

Ninja s dýkou v ruce je pořádně rychlý zabiják, především na samostatné příšery. Nejsilnější kouzlo je Léčka, Víření kordů je speciální kouzlo, které má silný útok, ale když s ním z dálky "naběhnete" na nepřítele, tak ho "odválíte" daleko od skupiny a síla útoku bude trojnásobná. Zamaskování se hodí k PVP, kdy hráč zmizí na pár sekund, jakmile ale ninja zaútočí, ihned se zviditelní. Pokud jste si zvolili postavu ninjy tak nejlepší možná kombinace tělesných vlastností je naplnit si VIT a potom hned POH.

Kouzla

Bleskový útok
Jedovatý oblak
Léčka
Víření kordů
Zamaskování


PvP - postup přidávání kouzel: Léčka > Víření kordů > Zamaskování > Bleskový útok > Jedovatý oblak.

PvM - postup přidávání kouzel: Léčka > Víření kordů > Bleskový útok > Jedovatý oblak > Zamaskování.


Nastavení vlastností těla [ VIT,INT,SIL,POH > 100%,40%,100%,100%]Ninja - boj na dálku

Kouzla

Našlapování polehoučku
Ohnivý šíp
Opakované výstřely
Otrávený šíp
Smršť šípů


PvP - postup přidávání kouzel: Ohnivý šíp > Otrávený šíp > Opakované výstřely > Našlapování polehoučku > Smršť šípů.

PvM - postup přidávání kouzel: Ohnivý šíp > Našlapování polehoučku > Opakované výstřely > Otrávený šíp > Smršť šípů.


Nastavení vlastností těla [ VIT,INT,SIL,POH > 100%,40%,100%,100%]


Uvedené postupy jsou pouze orientační, vždy záleží pouze na vás zda-li se jimi budete řídit, nebo si půjdete svou cestou.

Citováno z „?title=Ninja&oldid=19795
Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Nástroje