Sura

Z Quadcore Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Sura

Kdo jsou to surové ? Surové jsou bojovníci, kteří získali magické síly jakmile prohlásili, že jsou připraveni nechat vyklíčit ve vlastní náruči sémě ďábla. Díky tomu jsou schopni se v boji tělo na tělo hbitě ubránit mečem nebo v boji na dálku poškodit soupeře magií. Díky specializaci vylepšují Surové svoje kouzla útoku nebo získávají další posilující kouzla. Surové jsou chytří bojovníci, kteří s jejih magickými kouzly dokáží skolit nejednu nestvůru. Zvláště pak díky Začarované čepeli a Začarovanému brnění. Jejich kouzlo Strach nahání hrůzu i těm nejstatečnějším nepřátelům. Ti kdo se odváží zaútočit, nevyužijí svůj útok v plné síle. Surové Dračím vírem dokáží své nepřátelé v okolí doslova rozmetat na kousky. Surové na černou magii jsou mocní kouzelníci, kteří dokážou zabít mnoho udatných bojovníků a to především díky jejich kouzlu Duch plamene, který zaútočí na každého ve svém okolí. Jejich rychlými kouzly dokáží rychle zabít svého nepřítele. Jejich kouzlo Rána plameny dokáže zabít skoro každou nestvůru v jeho blízkosti.Pokud jste zvolili postavu sury tak je asi nejlepší navýšit INT zároveň s VIT, ale dávat přednost INT, která zvyšuje účinek kouzel.
Surove.png

Sura - magické zbraně

Kouzla

Dračí vír
Rána prstem
Strach
Začarovaná čepel
Začarované brnění
Zrušit kouzlo


PvP - postup přidávání kouzel:Začarovaná čepel > Začarované brnění > Dračí vír > Rána prstem > Zrušit kouzlo > Strach.

PvM - postup přidávání kouzel:Začarované brnění > Začarovaná čepel > Dračí vír > Strach > Rána prstem > Zrušit kouzlo.


Nastavení vlastností těla [ VIT, INT, SIL, POH > 100%, 100%, 50%, 50%]Sura - černá magie

Kouzla

Duch plamene
Rána ducha
Rána plameny
Temná ochrana
Temná rána
Tmavý kámenPvP - postup přidávání kouzel: Duch plamene > Temná ochrana > Rána ducha > Rána plameny > Temná rána > Tmavý kámen.

PvM - postup přidávání kouzel: Temná ochrana > Rána plameny > Tmavý kámen > Rána ducha > Duch plamene > Temná rána.


Nastavení vlastností těla [ VIT, INT, SIL, POH > 100%, 100%, 50%, 50%]


Uvedené postupy jsou pouze orientační, vždy záleží pouze na vás zda-li se jimi budete řídit, nebo si půjdete svou cestou.

Citováno z „?title=Sura&oldid=2685
Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Nástroje